Katalog

Cennik

Certyfikaty

Wymiary

Karta katalogowa

Bryły

 

 

 

  1. pl
  2. en

  1. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  1. en

ARC


Pliki do pobrania

Kolory siatek oparcia ARC12M

Siatka Gabriel typ Runner 


Fotel obrotowy ARC, jest to grupa produktów w kilku wersjach wyposażenia. Produkt ARC jako nowy produkt charakteryzuje nowoczesne wzornictwo projektanta z Niemiec. Podzespoły produktu są produkowane we Włoszech. Kolory tworzywa są dostępne zarówno czarne, białe, jasny szary oraz ciemny szary. Co w połączeniu z różnymi kolorami podstaw daje bardzo powiązanie. Produkt występuje w wersji całej tapicerowanej wysokiej ARC13 do zastosowań menedżerskich, wersji medium jako standard ARC12 oraz w wersji siatkowej oparcia ARC12M. Mamy również regulację wysokości podparcia lędźwiowego. Możemy skonfigurować wersję na komponentach aluminium polerowanego, malowanego proszkowo oraz czarnego nylonu.

 

Siedzisko tapicerowane tkaniną lub skórą. Pianka wylewana klejona do linera siedziska wpinana do osłony zewnętrznej siedziska. Perforowana pianka siedziska zwiększa komfort siedzenia. Regulowana głębokość siedziska przyciskiem w osłonie. Możliwość odpięcia linera siedziska i wymiany na nową tapicerkę.

 

Oparcie wykonane z bardzo wytrzymałego elastycznego tworzywa. Bardzo ergonomiczne idealnie dopasowane do kształtu kręgosłupa. Mamy do dyspozycji oparcie wysokie tapicerowane z zintegrowanym zagłówkiem oparcie standard oraz oparcie siatkowe na ramie nylonowej. W każdym przypadku mamy możliwość wybrania koloru oparcia. Oparcie w tylnej części ma charakterystyczną strukturę - wzór. Możliwość odpięcia linera oparcia i wymiany na nową tapicerkę. 

 

Mechanizm fotela ARC w standardzie to mechanizm synchro z zintegrowany slide siedziska z blokadą w 5 położeniach odchylając maksymalnie oparcie o 25 stopni a siedzisko o 13 stopni.. Boczna regulacja siły sprężyny oparcia z bardzo szerokim zakresem pracy. Mechanizm pozwala na ustawienia siły odchylenia oparcia w bardzo szerokim zakresie wagowym użytkownika. Jest dostępny również mechanizm samoważący który automatycznie dopasowuje siłę odchylenia oparcia do wagi siedzącego.

 

Mamy trzy rodzaje podłokietników fotela ARC. W standardzie występują podłokietniki 1D z regulacją slide nakładki przód-tył w kolorze analogicznym jak oparcie a miękką nakładką w kolorze czarnym. Opcjonalnie mamy do wyboru podłokietnik 4D z regulacją góra-dół oraz prawo-lewo, slide nakładki oraz rotacji. Podłokietnik wykonane są z wytrzymałego nylonu lub polerowanego aluminium z miękką nakładką.

 

Podstawy ARC, to do wyboru krzyżaki z czarnego nylonu w połączeniu z czarnym amortyzatorem oraz podstawy wykonane z odlewanego aluminium wykonane w wersji polerowanej (amortyzator chrom) oraz malowanej proszkowo na dowolnie wybrany kolor z próbnika.

 

Regulacje 

Odchylenie oparcia w zakresie 0-25 stopni

Odchylenie siedziska w zakresie 0-13 stopni 

Wysuw siedziska slider w zakresie 0-60mm

Wysokości siedziska w zakresie 0-120mm

Wysokości podparcia lędźwiowego 0-100mm

Wysokości podłokietników 0-100mm

Szerokości rozstawu podłokietników 0-70mm

 

Zapytaj o produkt

Gran Sp. z o.o.

ul. Brzechwy 43, 63-100 Śrem

tel. 61 282 94 93

NIP 7851804995

KRS 0000722690

REGON 369671151

Produkty

O nas

Galeria

Dystrybucja

Kontakt

Katalog

Cennik

Realizacje

Wzornik

Certyfikaty

Polityka prywatności

Warunki gwarancji

Instrukcje

Aktualności

Bryły

Wynajem

Poradnik