Katalog

Cennik

Certyfikaty

Wymiary

Pliki do pobrania


Karta katalogowa

 

 

 

  1. pl
  2. en

  1. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  1. en

ATHENA


Fotel obrotowy ATHENA do zastosowań jako fotel biurowy. Cechą charakterystyczną produktu jest innowacyjne elastyczne oparcie zaprojektowane kształtem kręgosłupa. Oparcie podąża za nami podczas ruchów w czasie pracy jednocześnie pozwala na wentylowanie naszych pleców. Oparcie występuje w kolorze grafit oraz kości słoniowej. Fotel występuję w dwóch wersjach mechanizmów, samoważący dopasowujący wagę osoby do siły odgięcia oparcia oraz drugi mechanizm z regulacją manualną. Dwa typy podłokietników pozwalają dopasować wymagania klienta. Mamy również do wyboru trzy rodzaje baz krzyżakowych, wersja nylon, malowana proszkowo na dowolny kolor i polerowane aluminium. Występuje również regulacja wysokości podparcia lędźwiowego.

 

Siedzisko tapicerowane tkaniną lub skórą. Pianka wylewana klejona do linera siedziska wpinana do osłony zewnętrznej siedziska - gęstość 55kg/m3. Liner wzmocniony elementem stalowym. Regulowana głębokość siedziska przyciskiem w osłonie.

 

Oparcie wykonane z bardzo wytrzymałego elastycznego i wentylowanego tworzywa. Bardzo ergonomiczne dopasowane i zaprojektowane do kręgosłupa. Podąża na nami podczas ruchów bocznych. Bardzo miłe w dotyku tworzywo daje poczucie komfortu i elegancji.

 

Mechanizm fotela ATHENA w standardzie to mechanizm samoważący dopasowujący siłę odchylenia sprężyny oparcia do wagi użytkownika. Posiada również drugi mechanizm w opcji jako alternatywa z pełną regulacją kąta odchylenia oparcia oraz jego siły. Regulacja jest bardzo szybka obracając o mały kąt kółko regulacyjne. Mechanizm pozwala na ustawienia siły odchylenia oparcia w bardzo szerokim zakresie wagowym użytkownika. Oba mechanizmy są zintegrowane z panelem przesuwnym siedziska slide. Zapewnia blokadę położenia oparcia w 5 pozycjach odchylając maksymalnie oparcie o 20 stopni a siedzisko o 6 stopni.

 

Mamy dwa rodzaje podłokietników fotela ATHENA. W standardzie występują podłokietniki 2D z regulacją góra-dół oraz na szerokość. Opcjonalnie mamy do wyboru podłokietnik 4D z dodatkową regulacją slidera nakładki przód-tył oraz rotacja na boki. Oba podłokietniki wykonane są z wytrzymałego nylonu z miękką nakładką TPU.

 

Podstawy ATHENY, to do wyboru krzyżaki z czarnego nylonu w połączeniu z czarnym amortyzatorem oraz podstawy wykonane z odlewanego aluminum wykonane w wersji polerowanej (amortyzator chrom) oraz malowanej proszkowo na dowolnie wybrany kolor z próbnika.

 

Regulacje 

Odchylenie oparcia w zakresie 0-20 stopni

Odchylenie siedziska w zakresie 0-6 stopni 

Wysuw siedziska slider w zakresie 0-60/70/80/90mm (nastawne)

Wysokości siedziska w zakresie 0-110mm

Wysokości podparcia lędźwiowego 0-100mm

Wysokości podłokietników 0-100mm

Szerokości rozstawu podłokietników 0-70mm

Przesuwu nakładki podłokietnika przód-tył +/- 25mm (opcja 4D)

Rotacji nakładki podłokietnika +/- 30 stopni (opcja 4D)

Zapytaj o produkt

Gran Sp. z o.o.

ul. Brzechwy 43, 63-100 Śrem

tel. 61 282 94 93

NIP 7851804995

KRS 0000722690

REGON 369671151

Produkty

O nas

Galeria

Dystrybucja

Kontakt

Katalog

Cennik

Realizacje

Wzornik

Certyfikaty

Polityka prywatności

Warunki gwarancji

Instrukcje

Aktualności

Bryły

Wynajem

Poradnik