Karta katalogowa

Cennik

Certyfikaty

Wymiary

 

 

 

  1. pl
  2. en

  1. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  1. en

FLYL


Pliki do pobrania


Fotel obrotowy FLYL, to fotel pracowniczy składający się z dwóch wersji z zagłówkiem tapicerowanym naturalną skórą oraz bez zagłówka. Fotel posiada regulację wysokości oparcia oraz zagłówka niezależnie. Występuje również w kilku rodzajach podstaw oraz podłokietników. Mamy do dyspozycji dwa rodzaje mechanizmu samoważący oraz z regulacją. Jedną z cech innowacyjnych produktu to jego szybki montaż (fast fitting), zarówno dotyczy to składania oparcia z mechanizmem, mechanizmu z siedziskiem jak i montażu podłokietników. Ułatwia to proces montażu u klienta, zmniejsza gabaryty opakowania.

 

Siedzisko tapicerowane tkaniną lub skórą. Pianka wylewana klejona do linera siedziska wpinana do osłony zewnętrznej siedziska. Regulowana głębokość siedziska przyciskiem w osłonie. Możliwość odpięcia linera siedziska i wymiany na nową tapicerkę.

 

Oparcie tapicerowane tkaniną lub skórą wykonane z bardzo wytrzymałego elastycznego i wentylowanego tworzywa. Bardzo ergonomiczne dopasowane i zaprojektowane do kręgosłupa. Bardzo miłe w dotyku tworzywo daje poczucie komfortu i elegancji. Możliwość odpięcia linera oparcia i wymiany na nową tapicerkę. Posiada niezależną regulację wysokości położenia oparcia.

 

Zagłówek tapicerowany tylko skórą naturalną. Posiada również piankę wylewaną. Możliwość zdemontowania zagłówka. Regulowany w dwóch płaszczyznach. Góra-dół oraz przód-tył.

 

Mechanizm fotela FLYL w standardzie to mechanizm samoważący dopasowujący siłę odchylenia sprężyny oparcia do wagi użytkownika. Posiada również drugi mechanizm w opcji jako alternatywa z pełną regulacją kąta odchylenia oparcia oraz jego siły. Regulacja jest bardzo szybka obracając o mały kąt kółko regulacyjne. Mechanizm pozwala na ustawienia siły odchylenia oparcia w bardzo szerokim zakresie wagowym użytkownika. Oba mechanizmy są zintegrowane z panelem przesuwnym siedziska slide. Zapewnia blokadę położenia oparcia w 5 pozycjach odchylając maksymalnie oparcie o 20 stopni a siedzisko o 6 stopni.

 

Mamy dwa rodzaje podłokietników fotela FLYL. W standardzie występują podłokietniki 2D z regulacją góra-dół oraz na szerokość. Opcjonalnie mamy do wyboru podłokietnik 4D z dodatkową regulacją slidera nakładki przód-tył oraz rotacja na boki. Oba podłokietniki wykonane są z wytrzymałego nylonu z miękką nakładką TPU.

 

Podstawy FLYL, to do wyboru krzyżaki z czarnego nylonu w połączeniu z czarnym amortyzatorem oraz podstawy wykonane z odlewanego aluminum wykonane w wersji polerowanej (amortyzator chrom) oraz malowanej proszkowo na dowolnie wybrany kolor z próbnika.

 

Regulacje 

Odchylenie oparcia w zakresie 0-20 stopni

Odchylenie siedziska w zakresie 0-6 stopni 

Wysuw siedziska slider w zakresie 0-50mm

Wysokości siedziska w zakresie 0-110mm

Wysokość oparcia w zakresie 0-70mm

Wysokości podłokietników 0-100mm

Szerokości rozstawu podłokietników 0-70mm

Przesuwu nakładki podłokietnika przód-tył +/- 25mm (opcja 4D)

Rotacji nakładki podłokietnika +/- 30 stopni (opcja 4D)

Zapytaj o produkt

Katalog

Gran Sp. z o.o.

ul. Brzechwy 43, 63-100 Śrem

tel. 61 282 94 93

NIP 7851804995

KRS 0000722690

REGON 369671151

Produkty

O nas

Galeria

Dystrybucja

Kontakt

Katalog

Cennik

Realizacje

Wzornik

Certyfikaty

Polityka prywatności

Warunki gwarancji

Instrukcje

Aktualności

Bryły

Wynajem

Poradnik