1. pl
  2. en

  1. en
  1. pl
  2. en
  1. pl
  1. en

Misja przedsiębiorstwa oparta jest na kilkunastu latach doświadczeń jej założycieli i pracowników.
Pracujemy
w branży produkcji mebli biurowych do siedzenia oraz rozwiązań systemowych do różnych przestrzeni naszego życia codziennego.
Naszym głównym celem jest tworzenie produktu bardzo niezawodnego na długie lata użytkowania.
Wykonanie produktów ergonomicznych, wygodnych, estetycznych, jakością spełniających oczekiwania Naszych wymagających klientów to nasz priorytet.
Tworząc produkty opieramy się na doznaniach własnych jak i naszych klientów, spełniając wymagania pod względem jakości i funkcjonalności .
Surowce używane do produkcji pochodzą z Polski i Unii Europejskiej, spełniają wszystkie wymagania jakościowe oraz posiadają świadectwa pochodzenia.
Jesteśmy grupą osób znających się od lat, podchodzących z pasją do tworzenia i kreowania nowych rozwiązań. Skupiamy się na twórczej atmosferze w pracy, wzajemnych relacjach partnerskich i bardzo profesjonalnej działalności.
Nowoczesne technologie 3D zastosowane w projektowaniu oraz wytwarzanie oparte na najnowszych technikach pozwalają na bardzo szerokie i nieograniczone możliwości projektowe. Jednocześnie pozwalają korzystać z najnowocześniejszego parku maszynowego.
Nasi wyjątkowi dostawcy wybrani z najlepszego grona spełniają wszystkie aspekty środowiskowe, jakościowe i posiadają niezbędne świadectwa i certyfikaty surowcowe.
Wspieramy się najlepszymi fachowcami w branży meblowej.

Gran Sp. z o.o.

ul. Brzechwy 43, 63-100 Śrem

tel. 61 282 94 93

NIP 7851804995

KRS 0000722690

REGON 369671151

Produkty

O nas

Galeria

Dystrybucja

Kontakt

Katalog

Cennik

Realizacje

Wzornik

Certyfikaty

Polityka prywatności

Warunki gwarancji

Instrukcje

Aktualności

Bryły

Wynajem

Poradnik